EGİAD’dan tarihi çarşıya katkı EGİAD’dan tarihi çarşıya katkı
Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) Pazar günü yapılacak Runatolia Maratonu’na katılıyor. EGİAD üyesi 30 işadamının eşleriyle birlikte katılacağı maratondan bağışlar yoluyla elde edilecek gelir,... EGİAD’dan tarihi çarşıya katkı

Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) Pazar günü yapılacak Runatolia Maratonu’na katılıyor. EGİAD üyesi 30 işadamının eşleriyle birlikte katılacağı maratondan bağışlar yoluyla elde edilecek gelir, Tarihi Kemeraltı’na katkı için aktarılacak.

EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Buğra İlter, kurum olarak bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak, “Üyelerimizin desteği ve projelerimizi sahiplenmesi bizim için çok değerli. Runatolia Maratonu’na biz de İzmir için katılıyoruz. Amacımız hem kentimize hem de 7 bin yıllık tarihi ile büyük bir geçmişi bulunan Kemeraltı Merkezine dikkat çekmek. 10 km’lik koşu boyunca atacağımız her adımımız bu amaca hizmet edecek. Hem üyelerimizi sportif bir aktiviteyle bir araya getirmiş olacağız hem de Kemeraltı’nın daha da gelişmesi için yapacağımız projeler adına bağışlarımızı toplayacağız. Yani “Kemeraltı için Koşalım” ve “Adım Adım Kemeraltı” diyerek koşacağız” dedi.