İzmirliler Ayben ile müziğe doyacak! İzmirliler Ayben ile müziğe doyacak!
Burn Energy Drink ve Karşıyaka Belediyesi’nin ortak çalışması ile düzenlenen, Dünyanın en büyük Hip-Hop organizasyonu olarak gösterilen Burn Battle Zone; Madrid, Kiev, Moskova ve... İzmirliler Ayben ile müziğe doyacak!

Burn Energy Drink ve Karşıyaka Belediyesi’nin ortak çalışması ile düzenlenen, Dünyanın en büyük Hip-Hop organizasyonu olarak gösterilen Burn Battle Zone; Madrid, Kiev, Moskova ve Krakow ve Adana da gerçekleşen etkinlik bu sene ilk defa 18 Mayıs’ta Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda düzenlenecek.

Moskova, Kiev, Krakow ve İstanbul’dan sonra şimdi de İzmir’de gerçekleşecek olan “Burn Battle Zone”’da eğlence, müzik, dans ve enerji eksik olmayacak! Burn Battle Zone ile İzmirliler dans, enerji ve eğlence dolu unutulmaz bir gün yaşayacak! Pek çok ülkede düzenlenen ve Türkiye’de gerçekleşen bugüne kadar düzenlenmiş en büyük hip-hop ve Rap etkinliklerinden birinde sahne alacak isimler; Yeni neslin yükselen yıldızları AYBEN, Fate Fat, Sansar Salvo, DJ Sivo ve İzmir’in en çok sevilen Rapçilerinden Cash Flow olacak. Saat 18:00’da başlayacak ve ücretsiz olacak etkinliğe tüm İzmirli müzik severler davetli.

Mesut VARLIK