Şıkel’den ,’böyle güçlü, böyle aşık!’ notu Şıkel’den ,’böyle güçlü, böyle aşık!’ notu
Çağla Şıkel, iki oğluyla birlikte çektirdiği pozunu Instagram’da paylaştı, olay oldu. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Çağla Şıkel, iki oğluyla çektirdiği pozunu Instagram... Şıkel’den ,’böyle güçlü, böyle aşık!’ notu

Çağla Şıkel, iki oğluyla birlikte çektirdiği pozunu Instagram’da paylaştı, olay oldu. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Çağla Şıkel, iki oğluyla çektirdiği pozunu Instagram sayfasında paylaştı kelimenin tam anlamıyla yer yerinden oynadı. Şıkel, Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Kuzey ve Uzay ile birlikte çektirdiği bu pozunu takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafın yanına “İşte böyle.. Böyle güçlü… Böyle aşık… Böyle dimdik…” notunu yazan Şıkel’in bu paylaşımı kısa sürede 100 binin üzerinde beğeni aldı. Birçok takipçisi Şıkel’in örnek bir anne olduğunu söylerken bakı takipçileri de üzerindeki kıyafetleri nereden aldığı konusunda soru yağmuruna tuttu.

Plajda çocuklarıyla birlikte çekilen bir pozunu paylaşan Şıkel, fotoğrafın yanına da “Sevgili anneler kahvenizi rahat rahat yudumlamak isterseniz çocuğunuzla birlikte güzel bi çukur kazın içine koyun kumla kapatın (Kuzey’in kendi isteği) notunu yazdı. Şıkel’ın bu esprili notu kısa sürede çok sayıda beğeni topladı.

Bu habere henüz yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın.