Türk Rotaryenler seminerde buluştu Türk Rotaryenler seminerde buluştu
Uluslararası Rotary’nin gençlerin kişisel gelişimlerini artırmaya yönelik eğitim programları arasında yer alan Rotary Yarının Liderlerini Arıyor (RYLA) kişisel gelişim seminerleri bu yıl ilk kez... Türk Rotaryenler seminerde buluştu

Uluslararası Rotary’nin gençlerin kişisel gelişimlerini artırmaya yönelik eğitim programları arasında yer alan Rotary Yarının Liderlerini Arıyor (RYLA) kişisel gelişim seminerleri bu yıl ilk kez “1. Ulusal RYLA Semineri” adıyla Eskişehir’de yapıldı. Yaşları 18-26 arasında değişen yaklaşık 50 genç öğrenci her biri alanında uzman kişiler tarafından eğitimler aldı.

Gençlerin özgüvenlerini geliştirici, hayata bakış açılarını değiştiren, alanında uzman isimler tarafından verilen eğitimlerin sonunda ise yarısı ritim-saz, diğer yarısı tiyatro eğitimi alan geçler hazırladıkları gösteri ile final yaptı. Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Lütfi Demir, üç bölgenin bir araya gelmesiyle gerçekleşen RYLA Programının hem gençler için hem de tüm Rotaryenler için fark yarattığını söyledi. (Haber Merkezi)