in ,

‘2023 ve 2024 için çok çalışacağız…’

AK Parti’de ilçe kongreleri sürerken seçim öncesi Ödemiş ve Beydağ’ın mevcut başkanları delegasyona ‘İnanç, azim, kararlılık, birlik ve beraberlik’ çağrısı yaptı

2023-ve-2024-icin-cok-calisacagiz

AK Parti İzmir’de kongre mesaisi sürüyor. 11 Ekim’e kadar tamamlanması planlanan kongreler öncesi teşkilatta çalışmalar devam ederken, yarın yapılacak seçimler öncesi Ödemiş ve Beydağ’ın AK Partili mevcut ilçe başkanları Ege Telgraf’a özel açıklamalarda bulundu. 7’nci Olağan İlçe Kongresi öncesinde hummalı bir çalışma programı izlediklerini belirten AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, “Ödemiş’te çok iyi bir çıkış yakaladığımıza inanıyorum. Daha önce son sıralardaydık, azimle üst sıralara çıkmayı başardık. Gönül Seferberliği’nde AK Parti ailemize üye olmak isteyen vatandaşımız çok. Ekiplerimiz hala mahallelerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Güzel ilçemizle ilgili hayallerimiz var. Biliyorsunuz, hayaller gerçekleşince güzel. Organize sanayimizi daha da faaliyete geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gençlerimizle ilgili birçok fikrimiz var. Sağlık alanında özellikle diş hastanemizi hayata geçirmek için büyük bir mesai harcıyoruz. Daha da güzel projelerimiz olacak. Biz ne yapıyorsak ilçemiz ve partimiz için yapıyoruz. 2023 ve 2024 seçimlerine doğru emin adımlarla ilerlerken ilçemiz için en güzel projeleri yerine getirip hizmet etmeye devam edeceğiz. Bayramımız kutlu olsun. AK Partimiz’e 2023’te ikinci bölgeden daha fazla milletvekili çıkarmak ve 2024’te de Ödemiş’i ‘AK Belediye’ yapmak için çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.
Kongre öncesinde delegasyona seslenen AK Parti Beydağ İlçe Başkanı Ogün Asil Aydoğdu da, “Milletimize hizmet yolunda, bugüne kadar olduğu gibi, aynı inanç ve azimle, kararlılıkla, birlik ve beraberlik içinde; Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, kutlu davamızı taçlandıracak kongremizi heyecan ve coşku içinde gerçekleştireceğiz. İnandığımız yolda, durmadan ve yorulmadan azimle yürümeye devam edeceğiz. Heyecanımız da hizmet etme aşkımız da çok büyük. Şimdiden söz veriyoruz: 2023 ve 2024 için çok çalışacağız. Rabbim bu yolda bizi utandırmasın” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

faiz-artirimi-piyasayi-tatmin-edecek-mi

Faiz artırımı piyasayı tatmin edecek mi?

‘Mağduriyet yaratmadan kentliye kazandırılmalı!’