in ,

‘Rezerv alan’ tartışması devam ediyor… Sandal’dan Nasır’a ihale çıkışı

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “TOKİ’nin rezerv alanda arsa sattığını iddiası ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Başkan Sandal AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır’a, “Depremzede için ayrılan rezerv alanındaki akaryakıt istasyonunun satış ihalesi hangi yöntemle yapıldı? İhaleye kimler katıldı, hangi firma, kaç paraya satın aldı?” sorularını yöneltti

236462-2

EGE TELGRAF- Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’dan  TOKİ’nin Bayraklı’da bulunan rezerv alanda arsa satışı yaptığını iddiasının ardından yeni bir çıkış daha geldi. Başkan Sandal TOKİ ile ilgili yapılan ihale ile ilgili AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır’a sorular yöneltti.

“YENİ SORULARIMIZ VAR”

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Sandal şu ifadeleri kullandı:
“Depremzedenin ve Bayraklı halkının hakkını korumak bizim boynumuzun borcudur. TOKİ’nin Bayraklı rezerv alanda ticari alanlar oluşturduğunu ve bu alanları sattığını önceki paylaşımlarımızda ispat etmiştik! TOKİ’nin rezerv alanda satış yapmadığını söyleyen Sayın Milletvekili Necip Nasır’a yeni sorularımız var: Depremzede için ayrılan rezerv alanındaki akaryakıt istasyonunun satış ihalesi hangi yöntemle yapıldı? İhaleye kimler katıldı, hangi firma, kaç paraya satın aldı?”

kanala-ucan-arac-suya-gomuldu

Kanala uçan araç suya gömüldü!

236466-2

Prof. Dr. Naci Görür’den İzmir uyarısı: Bu işin şakası yok!