in ,

33 yaşındaki Ukraynalı model Anzelika, balkondan düşerek hayatını kaybetmişti! Sevgilisi tutuklandı

İstanbul’da yaşayan 33 yaşındaki Ukraynalı model Anzelika Sraufant’ın balkondan düşerek hayatını kaybetmesine ilişkin o sırada evde bulunan sevgilisi Burak Ercan çıkarıldığı adli makamlarca “Kasten öldürme” suçundan tutuklandı.

33-yasindaki-ukraynali-model-anzelika-balkondan-duserek-hayatini-kaybetmisti-sevgilisi-tutuklandi

Şüpheli Ercan‘ın hakimlik sorgusunda Ukraynalı modelin daha önceden de intihar girişiminde bulunduğunu söylediği ve balkondan kendisini aniden attığını iddia ettiği öğrenildi.  Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen şüpheli Burak Ercan burada savcılığa ifade verdi.  Savcılık tutuklama talebiyle şüpheli Ercan’ı hakimliğe sevk etti.

‘ELLERİMDEN KAYIP DÜŞTÜ’

Ercan’ın hakimlik sorgusunda Anzelika Sraufant’ın uyuşturucu almak için M.A.’yı çağırdığını, o sırada evde ikisinin bulunduğunu ve birden Sraufant’ın kendisini balkondan aşağıya attığını iddia etti. Şüpheli Ercan’ın “Balkonda ben kendisini tutuyordum ancak ellerimden kayıp düştü. Daha önce de intihar girişiminde bulunmuştu. Defalarca kez bileklerini keserek fotoğraflar attı” şeklinde beyanda bulunduğu öğrenildi.  Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Burak Ercan’ın “Kasten öldürme” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi. (DHA)

60-yillik-esini-38-bicak-darbesiyle-olduren-kadina-agirlastirilmis-muebbet-talebi

60 yıllık eşini 38 bıçak darbesiyle öldüren kadına ağırlaştırılmış müebbet talebi

izmir-il-saglik-muduru-oztop-pazartesiden-itibaren-gunde-3-bin-kisiye-asi-randevusu-verilecek

İzmir İl Sağlık Müdürü Öztop: Pazartesiden itibaren günde 3 bin kişiye aşı randevusu verilecek