in ,

9 Eylül’ü şarkılarla kutladılar

9 Eylül İzmir’in Kurtuluş Günü’nü Karşıyaka Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosunun harika şarkılarıyla büyük bir coşkuyla kutladı

9-eylulu-sarkilarla-kutladilar

Bostanlı’daki dernek merkezinin de bulunduğu Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde haftalık koro çalışmasını, müzik festivaline dönüştüren Karşıyaka Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu günün sevilen şarkılarıyla coşkulu bir gece yaşadı.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Murat Serdar Koç’un da izlediği çalışmada koroyu şef Erol Gönüldaş yönetti. Birbirinden güzel şarkı ve türküleri okuyan Karşıyaka Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu elemanları gecenin sonunda İzmir Marşını seyredenlerle birlikte coşkuyla okudu.

Çalışmada sosyal mesafeye önemle dikkat edildi. Şarkı söyleyenlerin dışında herkes maske taktı ve ateşleri de ölçüldü.Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, yaptığı konuşmada koru elemanları kutladı ve “Bugün 9 Eylül’ nedeniyle sabahtan bu yana koşuyorum. Şu anda 9 Eylülü coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Karşıyaka sanat, spor kenti olacak” dedi.

manisa-valisi-vestelde-incelemelerde-bulundu

Manisa Valisi Vestel’de incelemelerde bulundu

aliagaspor-fkdan-iki-transfer-birden

Aliağaspor FK’dan iki transfer birden