in ,

Acı haber! Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde 1 askerimiz şehit oldu

Bölücü terör örgütü mensuplarınca havan ile yapılan taciz atışı neticesinde ağır yaralanan 1 askerin kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğunu duyurdu.

milli-savunma-bakanligi-haftaninde-bir-asker-sehit-oldu-3-asker-yaralandi

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde üst bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca havan ile yapılan taciz atışı neticesinde ağır yaralanan 1 askerin kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğunu duyurdu.

MSB’den yapılan açıklama şöyle;

“Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde 12 Ağustos 2021 tarihinde bir üs bölgemize bölücü terör örgütü mensuplarınca havan ile yapılan taciz atışı neticesinde bir kahraman silah arkadaşımız ağır yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Yapılan karşı atışlar neticesinde ilk belirlemelere göre 3 Terör Örgütü Mensubu etkisiz hale getirilmiştir.Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” (DHA)

kayip-ikizler-icin-umut-dolu-bekleyis-tatile-gelmislerdi

Kayıp ikizler için umut dolu bekleyiş! Tatile gelmişlerdi…

piyade-uzman-cavus-hakan-bali-sehit-dustu-daha-birkac-gun-once-nisanlanmisti

Piyade Uzman Çavuş Hakan Bali şehit düştü! Daha birkaç gün önce nişanlanmıştı….