Naci Gökçe Anadolu Lisesi'nde düzenlenen kitap dağıtım törenine, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Hasanoğlu, NEVADER Başkanı Azad Tekin Ulutaş, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Türkiye yılın ilk 4 ayında 12 milyon 678 bin 959 ziyaretçiyi ağırladı Türkiye yılın ilk 4 ayında 12 milyon 678 bin 959 ziyaretçiyi ağırladı

Törende konuşan Hasanoğlu, kitap desteğini sağlayan NEVADER'e teşekkür ederek, "Kitap okumak, bilgi ve kültür seviyesini yükseltmenin en önemli yollarından biridir. Siz değerli öğrencilerimizden, bu kitapları okumanızı, okuduklarınızı anlamanızı ve hayatınıza yansıtmanızı istiyoruz. Başarılı bir eğitim hayatı için kitap okumak şarttır." dedi.

NEVADER Başkanı Ulutaş da, dernek olarak eğitim kalitesini artırmak için çalıştıklarını belirterek, "Öğrencilerimizin başarılı olması için ders çalışmanın önemini vurgulamak istiyoruz. Ders çalışmak, sadece sınavlarda iyi not almak için değil, hayatta başarılı olmak için de gereklidir. Bu kitaplar, sizlere yeni ufuklar açacak, hayal gücünüzü geliştirecek ve bilginizi artıracaktır. Bu kitapları okuyun, okutturun ve arkadaşlarınızla paylaşın." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Hasanoğlu ve Ulutaş, öğrencilere kitaplarını dağıttı. Öğrenciler, kitap desteğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: İHA