in ,

AK Gençlik İzmir’den vefa hareketi

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, kuruluştan bugüne, AK Parti İzmir Gençlik Kolları’nın her kademesinde görev almış teşkilat mensuplarıyla büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak, pandemi nedeniyle düzenlenemeyen geleneksel ‘Vefa iftarı’nın yerine, ihtiyaç sahiplerine erzak dağıttı.

ak-genclik-izmirden-buyuk-vefa-hareketi

 AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, güzel bir sosyal sorumluk projesi ortaya çıkardıklarını belirterek, “AK Parti kadrolarını temelde diğer partilerden ayıran fark insan sevgisidir. Vefa duygusudur’’ dedi.

AK Parti İzmir İl binasında, pandemi günlerinde, anlamlı bir hareketlilik yaşandı. AK Parti İzmir İl Gençlik Kollarının her sene düzenlediği geleneksel ‘Vefa iftarı’, Covid-19’un sosyal mesafe kurallarına takıldı. İftar düzenlenemedi ancak, il binası önünde hazırlanan erzaklar, ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaştırıldı.

‘AK Parti vefa partisidir…’

“Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Vefa İftarımızı bu sene yapamamak bizi çok üzecekti’’ diyen AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, sözlerini şu şekilde sürdürdü; ‘’Pandemi bu geleneğe engel olamaz dedik. Çalışma arkadaşlarımızla bu durumu kritik ettik. Ve böyle güzel sosyal sorumluluk projesi ortaya çıktı. Önceki dönemlerde partimizde görev üstlenmiş başkanlarımızla da istişare ettik. Onlarda çok memnun kaldılar. Ve sadece bir günde 1500 tane erzak paketi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.  AK Parti vefa partisidir. Bugün görevde olanlar geçmişle birlikte yol alır. Başka hiç bir partide vefa organizasyonları göremezsiniz. Böyle ahde vefa diye dertleri yoktur. Kendi teşkilat mensuplarına vefa göstermeyen siyasi çalışmalar; vatandaşa, millete nasıl vefalı olsun. AK Parti kadrolarını temelde diğer partilerden ayıran fark insan sevgisidir. Vefa duygusudur.

izmirde-yangin

İzmir’in iki ilçesinde yangın: 3 kişi yaralandı

gedik-pilicte-86-koronavirus-vakasi-korkuttu-onlemler-arttirildi

Tavuk firmasında 86 koronavirüs vakası korkuttu, önlemler arttırıldı