in ,

‘AK Gençlik partimizin geleceğini inşa ediyor’

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, partisi için gençlerin siyasetin nesnesi değil, öznesi olduğunu söyledi

ak-genclik-partimizin-gelecegini-insa-ediyor

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, “Genel ve yerel olmak üzere iki seçim geçirdik. İki seçimde de İzmir’e en aktif olan gençlik kolları oldu. Birçok çalışma yaptık. Gençlerin taleplerini okuyabilen, anlayabilen bir yerdeyiz” dedi.
AK Parti için gençlerin siyasetin nesnesi değil, öznesi olduğunu kaydeden İnan, “Bizler partimizin geleceğiyiz. Çok büyük fedakarlıklar yapıldı. Gençliğini vakfeden bir çok çalışma oldu. Partimizin en büyük farkı bugüne gençlerle yürüdü. Kongrelerimizde partimizin geleceğini tesis ediyoruz. Türkiye’de büyük bir kuşak değişimi yaşanıyor. Bizim partimiz gerçekten çok yenilikçi bir parti. O yeniliği bünyesinde büyütüp entegre eden bir parti. Kuşak çatışması büyük bir gerçek. Ekonomi, siyasi partiler ve bürokraside görülebiliyor. Sosyoloji ve teknoloji yavaş değiştiğinden 20-30 senede cereyan eden bir olaydı şimdi ise kuşak çatışmasını 3 seneye indi. Kitleyi yönetecek bir genç kadroya ihtiyaç her zaman var. Sosyal medyayı iyi kullanarak gençleri anlamış olmuyoruz” açıklamalarında bulundu.
Türkiye ve dünyada en büyük gençlik hareketi olduklarını söyleyen İnan, etkin muhalefet yapmaya çalıştıklarını kaydederek, “İzmir’de CHP’li belediyeler var. Gençlerin ihtiyaçlarından ve taleplerinden bir haberler. Bununla ilgili gençlik kolları olarak gerek basın açıklamaları, gerek diğer çalışmalarla etkin muhalefetiz. İzmir’in gençleri olarak her şeyi kamuoyuna çok iyi anlatmalıyız. Bunun için bu görevi yapıyoruz. Bu konuda etkin olmaya çalışıyoruz. Elimizde olanı anlatmaya çalışıyoruz. Keza en önemli görevin bu olduğunu düşünüyorum. Bizim dikkat çekici noktamız iktidar partisinin bu şehirde muhalefet olması. Sanıyorlar ki biz olan bitene seyirci kalacağız, sineceğiz fakat hiçbir zaman bu olmayacak” ifadelerini kullandı.

Rana Beyza Öztürk

menemen-aliaga-candarli-otoyolu-konut-piyasasini-hareketlendirdi

Menemen- Aliağa- Çandarlı Otoyolu konut piyasasını hareketlendirdi

seyir-halindeki-otobus-alev-alev-yandi

Seyir halindeki otobüs alev alev yandı