in ,

AK Gençlik’ten cevap gecikmedi!

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, CHP’lilerin şimdi de üniversiteleri hedef haline getirdiğini söyledi.

ak-gencliken-cevap

CHP’li yöneticilerin dünyada ve Türkiye’de cereyan eden her krizi, toplumsal güveni zedeleyecek bir kutuplaşma meselesi haline getirmeyi kendilerine misyon edindiğini belirten AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, CHP’lilerin şimdi de üniversiteleri hedef haline getirdiğini söyledi.

Bütün devlet kurumlarının koronavirüse karşı tedbirleri en üst seviyede aldığını hatırlatan Gençlik Kolları Başkanı İnan, “Türkiye’nin saygın üniversitelerinden biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi(DEÜ), sağlık çalışanları ile ilgili her türlü lojistik ve sosyal ihtiyaçlarına yönelik tedbirleri aldığını söylüyor. Bu söylemi yaptıkları da destekliyor. Meseleyi kendi bünyesinde ve bağımsız olarak yürütüyor. Ancak, Valiliğin virüs konusunda asli görevlerini yerine getirmediği algısını oluşturmak adına, yazılan yalan bir senaryo ile üniversitemiz hedef alınıyor.

CHP politikalarının ilk belirtisi…

DEÜ rektörümüz bir açıklama yaptı, ne valilik ne de belediyeden bir talepleri olmadığını, şu an için her meseleyi kendi imkanlarıyla halledebildiklerini dile getirdi. DEÜ zaten bu konuda devlet tecrübesi olan, kurumlarla yüksek koordinasyonu yönetebilen bilim insanı bir rektöre sahip. ‘Valilik yardım etmiyor, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yardımını da DEÜ Rektörü siyasi gerekçelerle kabul etmiyor’ propagandası yapmak için üretilen bu yalan siyaset, virüsle mücadele sürecine zarar veriyor. Bu süreci böyle güzide üniversitelerimiz ve sağlık çalışanlarımızla aşacağız. Kendi yalan siyasetinize gençlik kollarınızı taşere edecek kadar gözü dönmüşlük neden? Bu kurumlar hepimizin! Artık net bir şekilde ortadır! CHP politikalarının ilk belirtisi İzmir’de yalan söylemektir’’ dedi.

polis-ekipleri-uygulama-noktalari-kurdu-izmire-giris-cikislar-yasaklandi

Polis ekipleri uygulama noktaları kurdu; İzmir’e giriş çıkışlar yasaklandı

otekilestirme-risk-kapimizda

Ötekinin de ötekisi salgında ne yapıyor?