in

AK Parti, 2023 için Konak’tan yola çıktı

AK Parti İzmir Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı’nın 30 ilçede düzenleyeceği ‘Türkiye’nin Kazanımları ve 2023’ün Önemi’ programının ilki Konak’tan başladı

ak-parti-2023-icin-konaktan-yola-cikti

AK Parti İzmir Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı’nın 30 ilçede düzenleyeceği ve ilkinin Konak’tan başladığı ‘Türkiye’nin Kazanımları ve 2023’ün Önemi’ programında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Bu millet gelişi güzel oy vermez. İş yapmayan, vizyonu olmayan kimseye egemenlik hakkını teslim etmez. Referansı güçlü olana oyunu verir ve referansı en zengin, en güçlü, en kapsayıcı tek parti AK Parti’dir” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ise, “20 yıldır milletimizle gönülden gönüle köprü oluşturduk. Önümüzdeki 20 yıllarda bu köprüleri devam ettireceğiz” dedi. İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de teşkilata seslenerek, “Yazın güneşte beraber yanıyoruz, kışın yağan yağmurda beraber ıslanıyoruz. Bizim anlatacak çok şeyimiz var. 20 yıldır durmadan, yorulamadan, usanmadan çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı’nın ‘Gönülden Gönüle Konak; Türkiye’nin Kazanımları ve 2023’ün Önemi” konulu program düzenlendi. Terör ve Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ’un konuşmacı olarak yer aldığı programa AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle, MKYK üyesi ve Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşler Ege Bölge Koordinatörü Dr. Mehmet Nil Hıdır katıldı. AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş da konuşmasında, “2023 hedeflerimize ilerlerken Konak teşkilatımız hazır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 20 yılda yaptıklarımız ortada. Bizler Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatları olarak Konak’ta geçmişte elde ettiğimiz kazanımları mahalle mahalle, sokak sokak yorulmadan, usanmdan anlattık bundan sonra da anlatmaya devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün de sahalardayız, yarında sahalarda olacağız.” (Haber Merkezi)

chpli-yucelden-asbestli-gemi-cikisi

CHP’li Yücel’den asbestli gemi çıkışı: Türkiye kimsenin çöplüğü değildir…

Kocası tarafından sokak ortasında taşlı saldırıya uğrayan kadın hastaneye kaldırıldı