Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimlere odaklanan AK Parti Buca İlçe teşkilatı, ana kademeden kadın ve gençlik kollarına kadar tüm üyeleriyle işbirliği içinde çalışmalarını sürdürüyor. Buca’da büyük ve güçlü bir teşkilatı yerel seçimlere en iyi şekilde hazırladıklarını ifade eden Şengöz, "Gittiğim her yerde dokunduğum, görüştüğüm insanların ilgi ve desteğini almak gerçekten çok kıymetli. Biz hayallerimizi Güçlü Buca üzerine kurduk. O yüzden bu düşünceye hareket ediyoruz. Teşkilatımızın her bir üyesi de aynı şekilde. Çok çalışıyoruz. Yoruluyor musunuz derseniz, evet bazen kendimi yorgun hissettiğim oluyor ama seçim çalışmalarında sahada değerli hemşerilerimizin güzel sözleri yanınızdayız mesajı bu yorgunluğumuzu üzerimizden alıyor. Aşk ile çalışan yorulmaz" dedi.

Buca Belediye Başkan adayının Ekonomist Adnan Öztekin olarak açıklanmasının ardından çok olumlu bir hava oluştuğunu seçim çalışmalarında gözle görülür bir ivme olduğunu vurgulayan Şengöz, "2024’ün Buca’sı bambaşka olacak, Seçim Koordinasyon Merkezimiz ve teşkilatımızın kararlılıkla ve azimle sürdürdüğü çalışmaların, ilçenin daha güzel bir geleceğe kavuşmasına çok büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti. Şengöz “İlçemizde Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği için çok az bir zaman kaldı. Buca’da Belediyenin çok yetersiz ve gerçek manada hizmet etme anlayışından çok uzak oluşu ve bunun sonucunda da neredeyse her bir Bucalının dilinde olan çöpümüz toplanmıyor, parklarımız bakımsız, yollarımız delik deşik, gibi sözlerin 31 Mart’tan sonra Belediye Başkan adayımız Adnan Öztekin’in ortaya koyacağı gerçek belediyecilik anlayışı ile hiçbir vatandaşımıza bu sözleri söyletmeyeceğine yürekten inanıyorum “dedi.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Akşener’den CHP seçmenine sert sözler: "Biz sizin için mi parti kurduk? DEM’e teşekkür ediyorsunuz, bize küfrediyorsunuz Akşener’den CHP seçmenine sert sözler: "Biz sizin için mi parti kurduk? DEM’e teşekkür ediyorsunuz, bize küfrediyorsunuz

Buca'daki seçim sandıklarında görevlendirmek üzere sandık kurullarını belirlemek için görev dağılımı yaptıklarını ve çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Şengöz, "Bucamız, İzmir'in en büyük ilçesi ve partimizin en güçlü olduğu ilçelerin başında geliyoruz. Bu nedenle yükümüz çok ağır yerel seçim sürecinde bundan sonra görev yapacak olan mahalle başkanlarımızla, mahalle sandık kurulu ve tüm teşkilatımızla birlikte durmadan, yorulmadan çok çalışmak” dedi. Seçim günü sandık başında ve sandık kurulunda görev almak isteyen üyelerin, mahalle başkanlarıyla veya ilçe binasına gelerek görevli arkadaşlarla iletişime geçebileceklerini aktaran Başkan Şengöz “ Sizlerle birlikte daha güçlü bir Buca için çalışmaya devam ediyoruz ve bu gücü daha da pekiştirmek için seçim hazırlıklarımızı hızlandırdık. Bu süreçte sizin aktif katılımınız ve destekleriniz çok kıymetli. Yerel seçim sürecinde, demokrasinin temel unsurlarından biri olan sandık görevlendirmeleri için sizleri görev almaya davet ediyorum. Sizlerin dava bilinciyle hareket ederek sandık başında görev almanız, Buca'nın geleceği adına çok önemli olduğunu bilmenizi istiyorum. Bu nedenle seçim günü sandık başında ve sandık kurullarında aktif rol alarak demokratik sürece katkı sağlayabilir ve Buca’mızın geleceğinde söz sahibi olabilirsiniz. Üyelerimiz İlçe binamıza gelerek yâda mahalle başkanlarımız ve görevli arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, görev dağılımı ve organizasyon konularında detaylı bilgi alabilirler. Birlikte güçlüyüz, birlikte başaracağız!

Kaynak: Bülten