in ,

AK Parti Buca’da tempolu mesai

AK Parti Buca İlçe Başkanı Murat Yeşiltay, Buca’da yüklendikleri sorumluluğun gereği olarak çalışmalarının ivmesini artırdıklarını açıkladı

ak-parti-bucada-tempolu-mesai

AK Parti Buca İlçe Başkanı Murat Yeşiltay, İzmir’in en büyük ilçesi olması nedeniyle Buca’da yüklendikleri sorumluluğun gereği olarak çalışmalarının ivmesini artırdıklarını açıkladı.

Başkan Yeşiltay, “Ana Kademe, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Mahalle Başkanlıklarımız ve Belediye Meclis Grubumuzla birlikte, Buca’yı sokak sokak geziyoruz. Hem partimizi ve yaptıklarımızı anlatıyoruz, hem de CHP’li belediye tarafından yönetilen Buca’da belediyecilik hizmetlerindeki eksikliklerin gündeme getirilmesi için üzerimize düşen sorumluluğun gereğini yerine getirmeye çalışıyoruz. “ dedi.

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı Olağan Yönetim Kurulu toplantısı, İlçe Başkanı Murat Yeşiltay yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti İzmir İl Başkanlığı Buca İlçe Koordinatörü Erkan Özkan da katılarak yaptıkları çalışmaları anlattı.

Toplantıda, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından talimatlandırılan ‘gönül seferberliği’ çalışmaları da masaya yatırıldı.

gaziemirde-baskan-arda-chpli-meclis-uyesine-sert-tepki

Gaziemir’de Başkan Arda, CHP’li meclis üyesine sert tepki

karsiyakada-voleybolda-yaziciogullari-tamam

Karşıyaka’da voleybolda Yazıcıoğulları tamam