in , ,

AK Parti Gençlik Kolları’ndan FETÖ-CHP iş birliği sergisi

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan’ın da katılımıyla İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhuriyet Meydanı’nda “CHP – FETÖ işbirliği sergisi” düzenledi

ak-parti-genclik-kollarindan-feto-chp-is-birligi-sergisi

‘Sergide AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan basın açıklaması yaptı.

CHP grup toplantısında CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ ile mücadeleyi ve hükümetin dirayetli duruşunu tarihsel bağlamından kopardığını söyleyen İnan sözlerine şöyle devam etti : “Bunlara cevaben geçtiğimiz gün sayın Cumhurbaşkanımız FETÖ’nün siyasi ayağı konusunda çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir konuşma gerçekleştirmiştir. Bu konuşmada özellikle Kılıçdaroğlu sonrası köklü bir zihniyet değişimine uğrayan, Atatürk’ün partisi olmaktan fersah fersah uzaklaşan ve hatta kendi tabanından da bu konuda eleştiriler alan CHP ile FETÖ bağlantıları aktarılmıştır. İktidar ve devlet kurumlarının bu terör örgütüne topyekün mücadeleye başladığı zamanlarda ve hatta 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrasında dahi bir çok CHP temsilcisinden FETÖ’yü destekleyen açıklamaların yapıldığı tarihe bakıldığında görülecektir. CHP’nin tedarikçisi ve malzemecisi FETÖ’dür. 7 Yıldır bütün grup toplantıları FETÖ materyalleri üzerinden gerçekleştirilmektedir” dedi.

‘AYNAYA BAKMALARI YETERLİ’

FETÖ ve CHP arasında bağlantının görülebilmesi için fotoğraf karelerini sunacağını söyleyen İnan , “FETÖ’nün yayın organlarını ve bankasını ağlama duvarına çevirenler, bugün FETÖ’nün siyasi ayağını araştırmaya kalkmışlar. Oysa ki aynaya bakmaları yeterli olacak. Kılıçdaroğlu’nun danışmanları da, CHP‘nin gündemi de, açıklamaları da FETÖ tarafından belirlenmektedir. Bu açıklamalar ve destekler bizzat genel başkan seviyesinde dahi olmuştur. Biz CHP genel başkanının İzmir milletvekili olması ve CHP’nin genel merkez aktörleri kadar İzmir’deki aktörlerinin de FETÖ konusunda sicillerinin kabarık olması nedeniyle, bugün burada İzmir özelinde ağırlıkla olmak üzere bu bağlantıları fotoğraf kareleri ile görebileceğiniz bir sergiyi sizlere ve değerli İzmir halkına takdim ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

baskan-arda-babasini-son-yolculuguna-ugurladi

Başkan Halil Arda’nın babası Hilmi Arda son yolcuğuna uğurlandı

goztepe-besiktas-macinda-karar-cikti

Göztepe – Beşiktaş maçında karar çıktı!