in ,

AK Parti İlçe Başkanı Günaydın: “Hizmetin siyaseti olmaz”

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın girişimleriyle Torbalı’nın mahalle ve köylerinde başlatılan doğalgaz çalışmaları ilçe geneline yayıldı

torbali-gunaydin

 2022 yılı yatırım planına alınan Özbey, Yazıbaşı, Türkmenköy, Yeniköy, Ahmetli ve Pancar’da yılsonuna kadar önemli mesafe kat edilecek. Çalışmalar kapsamında Pancar Kazım Karabekir Mahallesi’nde ilk kazma önceki gün vuruldu. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Torbalı’da doğalgaz girmeyen mahalle kalmayacak” dedi.

SIRADA AHMETLİ VE YENİKÖY VAR

Günaydın yaptığı açıklamada, “Bölge milletvekilimiz, Torbalı’mızın evladı Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri ile ilçemiz genelinde başlattığımız doğalgaz seferberliği devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında önceki gün Pancar’da bulunan Kazım Karabekir Mahallemiz’de ilk kazma vuruldu. Sırada Ahmetli ve Yeniköy var. Biz de çalışmaları yakından takip ediyoruz. İlçemize değer katan bu tür proje ve hizmetlerde her zaman yanımızda olan sayın vekilimiz Mahmut Atilla Kaya’ya ve büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiren İzmirgaz Bölge Müdürlüğü’müze Torbalı’mız adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

60 MAHALLE DE BİR

Pancar’da yaşanan doğalgaz tartışmalarına da değinen Günaydın, “Biz AK Parti olarak 60 mahallemizi bir görüyoruz. Bizim için hizmetin siyaseti olmaz. Pancar da bizim, Ahmetli de bizim, Yazıbaşı da bizim, Ayrancılar da bizimdir. Nerede bir sorun varsa, bir ihtiyaç varsa biz AK Parti olarak oradayız. İlçemize bir hizmet kazandırırken aldığımız oy oranına bakmayız. Ben inanıyorum ki sağduyulu Torbalı halkı da kimlerin istismar siyaseti yaptığını, kimlerin hizmet ve eser siyaseti yaptığını çok iyi görüyor. Yaptığımız saha çalışmalarında da bunu açık ve net bir şekilde görüyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

2022-bedelli-askerlik-ucreti-ne-kadar-olacak

AK Parti’den bedelli askerliğe yönelik düzenleme

Canlı yayında duyurdu… Müge Anlı evleniyor!