in ,

AK Parti İzmir’de ilçe başkanları harekatı

AK Parti İzmir’de uzun süredir atama yapılması beklenen Kemalpaşa ve Bornova İlçe Başkanları belli oluyor. Her iki ilçeden altı isim dün Ankara’ya çağırıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in adaylarla yapacağı mülakatların ardından yeni ilçe başkanlarını açıklanacak. 

ak-parti-izmir

AK Parti Genel Merkezi Kemalpaşa ve Bornova’da yeni ilçe başkanını belirlemek için harekete geçti. Kemalpaşa’da 3 Ekim 2020 tarihinde yapılması planlanan kongre iptal edilmiş, aday olacağını açıklayan İlçe Başkanı Bülent Aksakal sürpriz bir açıklamayla görevinden istifa etmişti. AK Parti Bornova’da ise Ali Kahraman yapılan kongrede başkan seçilmiş, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmişti.  

ALTIŞAR İSİM ÇAĞIRILDI

AK Parti Genel Merkezi iki ilçede başkanları belirlemek için altı ismi bugün Ankara’ya çağırdı. Bornova’da ise Levent Taşer, Cihan Dağlıer, Mehmet Arıcı, Koray Toprakçı, Kamber Eren Vardar ve Veysel Güldoğan Ankara’ya çağırılırken; Kemalpaşa’da ise başkanlığına vekalet eden Mustafa Derdiyok, Kemalpaşa Belediye Meclis üyeleri Mustafa Baş ve Çile Özkul, iş insanları Timur Bircan, Yunus Tiken ve Şerafettin Ilık, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile görüşecek. Yapılan görüşmelerin ardından yeni ilçe başkanları açıklanacak. (HABER MERKEZİ)

ev-hapsindeki-is-insanini-olduren-sanik-para-icin-yapmadim

İzmir’de ev hapsindeki iş insanını öldüren sanık: Para için yapmadım

eski-karisini-olduren-sanik-hakkinda-haksiz-tahrik-indirimi

Eski karısını öldüren sanık hakkında haksız tahrik indirimi