in ,

AK Parti Karşıyaka’dan ‘Biz Bize Yeteriz’e ‘35.5’ bağışı

AK Parti Karşıyaka ilçe yönetimi ve belediye meclis üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına kayıtsız kalmadı

ak-parti-karsiyakadan-biz-bize-yeterize-35-5-bagisi

AK Parti Karşıyaka ilçe yönetimi ve belediye meclis üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına kayıtsız kalmayarak, toplamda 35 bin 500 liralık bağışta bulundu. AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, “Karşıyaka’mızın simgesi olan ‘35.5’tan esinlenerek, 25 kişilik asil yönetim kurulumuzun ve 4 belediye meclis üyemizin tamamıyla katılım sağlayarak, bakanlık hesaplarına bağışları gerçekleştirdik” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz” diyerek başlattığı kampanyanın amacının dar gelirli vatandaşlara ilave bir destek sağlamak olduğunu hatırlatan Başkan Çiftçioğlu, Karşıyaka teşkilatı olarak kampanyaya sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtti.

MADDİ VE MANEVİ SORUMLULUK

Yönetim kurulu üyeleriyle iki yıldan bu yana görevde olduklarını kaydeden Çiftçioğlu, “İlçe yönetimimizdeki yol arkadaşlarımızla bir yerel, bir genel seçim geçirdik. İki yıllık süreçte birçok çalışma, yardım, organizasyonun içinde gönüllü olarak yer aldık. Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, herhangi bir karşılık beklemeden, maddi ve manevi birçok sorumluluk üstlendik. Dünyanın büyük bir salgınla uğraştığı bu dönemde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu bu kampanyaya da sahip çıkan tüm yönetim kurulu üyelerimize ve belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

simdi-adanada-portakal-cicegi-festivalinde-olmak-vardi

Şimdi Adana’da Portakal Çiçeği Festivali’nde olmak vardı!

atik-maske-ve-eldivenlere-ozel-tibbi-kova

Atık maske ve eldivenlere özel tıbbi kova