in ,

AK Parti Karşıyaka’dan ‘Cemil Tugay’ raporu

İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Başkan Tugay’ın, seçimden önce kamuoyuna duyurduğu birçok projeyi bütçe taslağına bile almadığını öne sürdü

ak-parti-karsiyakadan-cemil-tugay-raporu

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanı Cemil Tugay’ın 31 Mart yerel seçimlerinden önce söz vermesine rağmen aradan geçen 10 aylık sürede hala yapımına başlamadığı tüm projeleri tek tek belirleyerek, rapor haline getirdi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay’ın, seçimden önce kamuoyuna duyurduğu birçok projeyi, belediyenin bütçe taslağına bile almadığını ifade eden AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, hazırladıkları raporu CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Murat Serdar Koç’a teslim etme kararı aldı. Önümüzdeki hafta CHP’li Koç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istediklerini belirten Çiftçioğlu, “Yeni seçilen CHP Karşıyaka İlçe Örgütü’nü, Başkan Tugay’ı kendine getirme noktasında bir fırsat olarak görmek istiyoruz. Yerel yönetimlerin çalışma mevzuatını bile bilmeyen Tugay, şahsi beklentileri olan kişiler tarafınca yanlış yönlendiriliyor. İnşallah bu duruma bir son verilir” dedi.

CHP İlçe Örgütü‘nün de kolları sıvaması gerekiyor

Başkan Çiftçioğlu, “Başkan Tugay, hazırladığı 5 yıllık eylem planı ve önümüzdeki 3 yıllık tahmini bütçe taslağında, kendi vaatlerine bile yer vermedi. Karşıyaka’mız bir yılını kaybetti. 4 yıl daha kaybetmemesi için bizimle birlikte CHP İlçe Örgütü’nün de kolları sıvaması gerekiyor. Cemil Tugay’ın seçim döneminde yazılı ve görsel medyada vermiş olduğu vaatlerini, dosya halinde Koç’a sunacağız. Cemil Tugay’ın sözlerini yerine getirmesi noktasında Koç’un da destek vermesi gerekiyor. Çünkü bu vaatler Karşıyaka halkına, hepimize verildi. Hep birlikte, verilen bu sözlerin takipçisi olmalıyız” dedi. Ayrıca randevu talebinin AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı tarafından çekilen faks ile CHP Karşıyaka İlçe Örgütü’ne iletildiği bildirildi.

 

konakta-36-nokta-afet-toplanma-alani

Kemalpaşa Elazığ’a destek için tek yürek oldu

Konak’ta-36-nokta-Afet-Toplanma-Alanı

Konak’ta 36 nokta Afet Toplanma Alanı