in ,

AK Parti’li İrfan Doğruca: Hedefimiz 2500 üye

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü öncesinde üye çalışması yaptıklarını söyledi

ak-partili-irfan-dogruca-hedefimiz-2500-uye

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan, gönül seferberliği tüm Türkiye’de büyük hızla devam ediyor. AK Parti il ve ilçe teşkilatları genel merkezden gelen talimat üzerine, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşarak yeni üye kayıtlarını gerçekleştirmeye başladı. AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü öncesinde üye çalışması yaptıklarını söyledi. AK Partili Başkan Doğruca, öncelikli hedeflerinin 2 bin 500 rakamına ulaşmak olduğunu belirterek, “Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar neticesinde 2 bin yeni arkadaşımızı partimize kazandırdık. Kongrelere ise 10 bin yeni üye ile katılacağız Hedefimize emin adımlarla yaklaşıyoruz. Birlikte çok da güçlüyüz” dedi.
Problemlere değil, sorunların çözümüne ve yeni hedeflere odaklı bir çalışma anlayışı izlediklerini belirten Başkan Doğruca, Partimiz ve Karabağlar için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya çalışıyoruz. İlçemizde çözüm bekleyen türlü sorunlar var. Karabağlar’da vatandaşımızın daha huzurlu ve refah için çalışıyoruz. Bu uğurda da sorunları dile getirmekten asla vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

Karaburun’da çıkan yangının ilerleyişi durduruldu

usta-yazar-adalet-agaoglu-vefat-etti

Usta yazar Adalet Ağaoğlu vefat etti