in ,

AK Parti’li Özalan’dan CHP’ye ‘Bayraktar’ çıkışı

AK Parti İzmir Milletvekili Özalan sosyal medya hesabından CHP’ye çıkıştı. Özalan, “Selçuk Bayraktar yalnız değildir” dedi

ak-partili-ozalandan-chpye-bayraktar-cikisi

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Twitter‘da “Selçuk Bayraktar, köşeye sıkışınca yalana sarılmış. Mahkemedeki savunmanız nakit bağış almadığınız yönünde. Bizim zaten nakit para ya da bağış iddiamız yok; T3’e 41 trilyon liralık destek verildiğini söylüyoruz. İBB’nin dosyaya gönderdiği bu protokol mü yalan?” iddiasında bulunmuştu. Bu iddianın ardından Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar paylaşıma tepki gösterdi. Daha sonra Fatih Tezcan “”DUYURU! Selçuk Bayraktar’ı @selcuk CHP MV Veli Ağbaba’ya @veliagbaba‘ya karşı savunmayıp yalnız bırakan @Akparti Milletvekilleri’ne!
#AnalizMerkezi olarak sizi tek tek, isim isim, hesap hesap ifşa ve protesto ederiz! Sustuğunuz Yeter! BEKLİYORUZ!” tweetini atmıştı.

Özalan’dan paylaşım

Yaşananların ardından AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan sosyal medya hesabından “Siyaset bilimci ve Hudson Enstitüsü Araştırmacısı Bruno Maçaes: “Selçuk Bayraktar, Orta Doğu’nun kaderini değiştiren adam” CHP Orta Doğu’da patronlarının planları bozuluyor diye, @selcuk Bayraktar’a saldırıyor sanırım. Başka açıklaması yok. #SelcukBayraktarYalnizDegildir” paylaşımını yaparak Bayraktar’a sahip çıktı ve CHP’ye yüklendi.

bakan-koca-acikladi-korona-virus-93-can-daha-aldi

İzmir’de 466 sağlık çalışanı korona virüse yakalandı

idlibde-2-asker-sehit

 Siirt’ten acı haber: Mayına basan asker şehit oldu