in ,

AK Parti’li Sürekli: Sonuçlardan çok memnun kaldık

AK Parti İzmir’in mahalle delege seçimleri sonuçlandı. Süreci değerlendiren İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi

kerem-ali-surekliden-parti-aciklmasi

AK Parti İzmir’de mahalle delege seçimleri sonuçlandı. 11 Aralık’ta başlayan ve 15 Aralık’ta da tamamlanan mahalle delege seçimlerini AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli yakından takip etti, ilçeleri gezerek üyelerle bir araya geldi.

Seçimlerin tamamlanmasının ardından özellikle partide daha önce de görev yapmış eski isimlerin delege listelerinde yer aldığı aktarıldı. Süreç içinde titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ‪ “Gücümüzü sevdamızdan, milletimizden aldığımız partimizin delege seçimlerini gerçekleştirdik” dedi.

Üyelere teşekkür

Seçimleri çok yoğun bir katılım ile tamamladıklarını belirten Sürekli, sürecin adeta şölen havasında gerçekleştiğine dikkati çeki. “Birlik ve beraberliğin en üst safhada olduğu bir süreç yaşadık” diyen İl Başkanı, “Sonuçtan çok memnun olduk. Genel merkezimizin belirlediği kriterler ve il başkanlığımızın temennileri doğrultusunda ilçe başkanlıklarımız kendi yetki ile sorumlulukları çerçevesinde delege listelerini çıkardılar. Üyeler de onları onayladı. Güzel bir süreçti. Güzel bir başlangıç yaptığımıza inanıyorum. İlçe başkanlarımıza, oy kullanan üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘Çalışmaya devam’

Bundan sonraki sürecin tamamen genel merkezin değerlendirmesiyle olacağını da sözlerine ekleyen Sürekli, “Önümüzdeki gün ve haftalarda genel merkezin çalışmalarının tamamlanacağını düşünüyoruz. Vekillerimizle görüştükleri bilgisi var. Bizle de görüştüler. Süreci şekillendireceğiz. Millete hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda, durmadan yorulmadan ak kadrolarımız ile çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

torbali-erol-gunaydın

 ‘Bizde kaybeden olmaz kazanan Torbalı olur’

chp-izmirde-6-ilcenin-baskani-belli-oldu

CHP İzmir’de 6 ilçenin başkanı belli oldu