in ,

AK Partili Sürekli, Urla’da depremzedeleri ziyaret etti

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve İzmir’in Urla ilçesine yerleştirilen depremzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti

ak-partili-surekli-urlada-depremzedeleri-ziyaret-etti

AK Parti Urla İlçe Başkanlığını ziyaret eden Sürekli, partililerle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart ve partililerle birlikte TCDD Urla Dinlenme Tesisi ve Sağlık Bakanlığı Urla Uluslararası Acil Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezine yerleştirilen depremzedeleri ziyaret eden Sürekli, depremzedelerle bir süre sohbet etti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Sürekli, yaptığı açıklamada, “Maalesef büyük bir felaket yaşadık. Binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. İzmir genelinde depremzedelerimizin bir kısmı evlerde bir kısmı da kamu misafirhanelerinde ağırlanıyor. Devletimiz gereken bütün çalışmaları titizlikle yapıyor. Her zaman olduğu gibi milletimizin yanında. Bizler inanıyoruz ve biliyoruz ki bu yaraları, devlet ve millet olarak el ele birlikte saracağız.” dedi. (AA)

depremzede-cocuklara-oyun-ve-atolyelerle-moral

Depremzede çocuklara oyun ve atölyelerle moral

depremzedeler-icin-duzenlenen-yardim-macinda-kavga

Depremzedeler için düzenlenen yardım maçında kavga!