in ,

Akhisarlı talihliye 25 milyon TL, Türkiye Varlık Fonu’na 75 milyon TL…

Sisal Şans tarafından 31 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde 100 milyon TL’lik büyük ikramiye bir adet çeyrek bilete isabet etti. Satılmayan diğer üç çeyrek biletin ikramiye tutarı Türkiye Varlık Fonu’na kaldı

bu-para-sizin-olabilir-mi-tam-100-milyon-tl

Milli Piyango 2021 çekilişi dün gerçekleştirildi. 31 Aralık’ta Milli Piyango çekilişi canlı yayında yapıldı. Sonuçlar önce canlı yayında ardından da Milli Piyango Online ekranı üzerinden açıklandı. Milli Piyango çekilişinde amorti çıkan numaralar 0 ve 5 oldu. Tarihinin en büyük ikramiyesi olan 100 milyon TL büyük ikramiyenin verildiği çekilişte bu ikramiye çeyrek bilete isabet etti.

Türkite Varlık Fonu’na kaldı…

Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada: “Milli Piyango tarihinde bugüne dek verilen en yüksek miktar olan 100 milyon TL’lik büyük ikramiye satılan tek bir çeyrek bilete çıktı. 25 milyon TL kazanan talihlimizi tebrik ediyoruz. Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye Manisa, Akhisar’dan alınan bilete isabet etti. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz. 75 milyon TL’lik tutar ise Türkiye Varlık Fonu’na devredilecek” ifadelerine yer verildi.

Sonuçlar için tıklayın…

2021e-yeni-girdik-daha-fabrika-bahcesinde-korkutan-yangin

2021’e yeni girdik daha! Fabrika bahçesinde korkutan yangın…

koronavirusu-yenen-saglikci-cift-gozyaslariyla-anlatti-olum-korkusu-yasadik

Koronavirüsü yenen sağlıkçı çift gözyaşlarıyla anlattı: Ölüm korkusu yaşadık’