in ,

Akhisarspor Başkanı Karabulut’tan transfer açıklaması

Akhisarspor Başkanı Fatih Karabulut, düzenlediği basın toplantısında transfer yasağının kalkması durumunda 3 oyuncuyu almak istediklerini söyledi

akhisarspor-baskani-karabuluttan-transfer-aciklamasi

TFF 1. Lig ekiplerinden Akhisarspor’da Başkan Fatih Karabulut basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yılmaz Atabarut Tesislerinde düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Karabulut, transfer yasağıyla ilgili konuştu. Karabulut, “Transfer yasağımız var şu anda. Marvin Emnes oyuncusu 1 buçuk milyon Euro UEFA’da ki davasını kazanmıştır. 500 bin Euro’sunu almıştır. 1 milyon Euro da şu an kapıda beklemekte. Bizim görüşmelerimiz var. En son transferin kalkması ile ilgili 200 bin Euro teklif ettik ama olumlu bir dönüş sağlanmadı. Yasak kalkarsa eğer 2-3 tane oyuncu almak düşüncemiz var. Okan Buruk zamanında geldi. Kendisi 7 dakikalık bir performansı var aslında haksız bir kazanç. Bizden sonra bin Euro’ya anlaşma yapmış. 2017’den beri dava devam ediyor. Bizden önceki yönetim 700 bin Euro teklif etmiş ama kabul etmemişler” dedi.

Antalya kampında iyi bir çalışma sergilediklerini belirten Karabulut, “Son zamanlarda takımımızda son 2-3 maçtır transfer olacak mı, oyuncular biz gidecek miyiz akıllarında sorular vardı ama onu aştık şu anda. Oyuncular birbirleriyle kaynaştı. Antalya kampında da iyi bir çalışma yaptılar. 2. yarıya hızlı başlamayı düşünüyoruz. Sakatlıklar vardı özellikle Taha ve Elmar onların da 2. yarıda iyi başlayacaklarını düşünüyorum. Taraftarlarımızla görüşüyoruz akşam yine taraftar grubumuzla görüştük. Onların istek ve dileklerini dinledik. Bilet fiyatları dediler onları düşürdük. Deplasmanda bize destek çıkmaları için otobüs ne gerekiyorsa yapacağımızın sözünü verdi. Şu an taraftarlarımızla ilgili hiçbir sorunumuz yok. Kulübümüz açık ve şeffaf. Sadece maça izlemeye gelmesin taraftarlarımız antrenmanlara da gelsinler takıma sahip çıksınlar” diye konuştu.

İHA

sahalarda-kufure-bir-tepki-de-alacatispordan

Sahalarda küfüre bir tepki de Alaçatıspor’dan

11-multecinin-oldugu-tekne-faciasinda-6-gozalti

11 mültecinin öldüğü tekne faciasında 6 gözaltı