Dikili Belediyesi bağımsız adayı Kemal Doyuran kimdir? Kemal Doyuran nereli ve kaç yaşında? Dikili Belediyesi bağımsız adayı Kemal Doyuran kimdir? Kemal Doyuran nereli ve kaç yaşında?

31 Mart yerel seçimi için nefesler tutuldu. Bu süreçte en merak edilen konulardan biri de partilerin il ve ilçeler için belirlediği adaylar. Vatandaşlar, seçime giderken kendileri için en doğru kararı vermek üzere adayları araştırmaya devam ediyor. AK Parti İzmir Buca Belediye Başkan adayı ise Adnan Öztekin oldu. Adnan Öztekin kimdir?  Adnan Öztekin nereli, kaç yaşında? İşte ayrıntılar…

ADNAN ÖZTEKİN KİMDİR?

1963 yılında Buca’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. 1987-1989 yılları arasında, askerliğini Yedek Subay olarak Batman Kozluk’ta yaparken, gösterdiği başarıdan dolayı Silahlı Kuvvetler Başarı Madalyası ile ödüllendirildi. Balkan İş Adamları Derneği ve Balkan Anadolu Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Öztekin, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: Ege Telgraf