Alaçatı'da çevre temizliği etkinliği, Alavya Hotel tarafından düzenlenen 299. haftasında devam ediyor. Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, etkinliğe destek vererek şunları söyledi: "Bu çevre temizliği etkinliği, her hafta aynı özveriyle tekrarlanarak Alaçatı'nın doğasına sahip çıkmanın en güzel örneklerinden biri haline geldi. Çeşme Belediyesi olarak biz de her zaman bu tür projelerin destekçisi olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte, el ele vererek Alaçatı'yı ve tüm Çeşme'yi daha güzel, daha temiz ve daha yaşanabilir kılacağız."

Başkan Denizli, Alavya Hotel'in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte temizlik çalışmalarına katıldı ve şunları ekledi: "Bugün burada, sadece çevremizi temizlemekle kalmıyoruz, aynı zamanda çevre bilincini yaygınlaştırmak adına önemli bir mesaj veriyoruz."

KKTC İzmir Başkonsolosu İnanıroğlu, Cemil Tugay'ı ziyaret etti KKTC İzmir Başkonsolosu İnanıroğlu, Cemil Tugay'ı ziyaret etti

“ALAÇATI’NIN TEMİZ TUTULMASI İÇİN ÖNEMLİ ADIM”

Alavya Hotel Kurucusu ve İş İnsanı Erol Tabanca ise etkinliği değerlendirerek şunları söyledi: "Alavya çalışanlarının inisiyatifiyle başlatılan bu temizlik etkinliği, Alaçatı'nın temiz tutulması için büyük bir adım. Önemli olan bu farkındalığı tüm Alaçatı halkına ve tüm Çeşme'ye yayabilmek. Çalışan arkadaşlarımın bu hassasiyetinden dolayı hepsini kutluyorum."

Etkinliğe olan katılımı artırmak için çağrıda bulunan Tabanca, "Sayın başkanımızın da verdiği destekle motivasyonumuz daha da artıyor. Bundan sonra da Alaçatı sakinlerini her pazartesi sabahı saat 08.00'de bu aktiviteye katılmaya davet ediyorum" dedi.

Kaynak: Bülten