Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geleneksel bayramlaşma töreninde ezeli rakip Galatasaray'a yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı Koç, Galatasaray'ın sürekli olarak Fenerbahçe'yi gündemde tuttuğunu belirterek şu sözleri dile getirdi:

"Fenerbahçe bir hoca getirir, günlerce o hoca konuşulur, kimse şampiyonluk falan konuşmaz. Bir rakibimiz var ki; Fenerbahçe'yi dillerinden düşürmezler. Yok niye yeni hoca gelmiş, yok niye eski hoca kalmamış. İşte Fenerbahçe'nin büyüklüğü böyle bir büyüklük."

DİLLERDEN DÜŞÜRMEZLER

Koç, şu şekilde konuştu: “Fenerbahçe bir hoca getirir, günlerce Fenerbahçe’nin hocası konuşulur, kimse şampiyonluk falan konuşmaz. Fenerbahçe seçime girer, siyasi seçimlerden çok fazla ilgi çeker... Fenerbahçe başkan adayı televizyona çıkar, reyting başladığından beri görülmemiş rakamlara ulaşılır. Bir rakibimiz var ki; patolojik vaka başkanı, örgüt kırıntısı hocası; her konuştuklarında Fenerbahçe’yi dillerinden düşürmezler. Yok niye yeni hoca gelmiş, yok niye eski hoca kalmamış. İşte Fenerbahçe’nin büyüklüğü böyle bir büyüklük.”

Beşiktaş, Serie A'dan Ciro Immobile İle 2 yıllık sözleşme imzaladı Beşiktaş, Serie A'dan Ciro Immobile İle 2 yıllık sözleşme imzaladı

Bayramlaşma törenine yoğun bir katılım vardı. Başkan Ali Koç’un Galatasaray ile ilgili sözleri büyük alkış aldı. Fenerbahçe lehine tezahüratlar yapıldı.

MOSTUROĞLU İLE BUZLAR ERİDİ

Ali Koç, transfer haberlerine itibar edilmemesini sakin ve dingin şekilde çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Koç, A Milli Takım’a başarılar dilerken, “Biraz da şans olursa bence yolumuz açık. Allah onlara şans versin” diye konuştu.

Başkan Ali Koç, bayramlaşma törenine katılanları olağan genel kurul öncesi “Seçilirsem çalışmayacağım” dediği Yüksek Divan Kurulu Başkanı Şekip Mosturoğlu ile birlikte karşıladı. İkilinin konuşmalarını yapmadan önce de birbirlerinin elini sıktığı görüldü.

LINDELÖF HAREKATI

Teknik heyetin raporu doğrultusunda stopere takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, Manchester United’da forma giyen İsveçli stoper Victor Lindelöf ile ilgileniyor. Lindelöf’ü 'Kırmızı Şeytanlar'a transfer eden Jose Mourinho, başarılı savunmacıyı bu kez de sarı-lacivertlilere getirmenin peşinde...

İngiliz ve İsveç medyası ortak verdikleri haberlerde de ilgiyi doğruladı. United’ın en az iki stoper transfer edeceği ve Lindelöf’ün gidişine onay verildiği paylaşıldı. 29 yaşındaki tecrübeli savunmacının kulübüyle 1 yıl daha kontratı bulunuyor.

Kaynak: Hürriyet/ Sözcü