in

Aliağa’da panik yok, tedbir var!

Aliağa Belediyesi, koronavirüse karşı alınması gereken tedbirler konusunda da vatandaşlarını bilgilendirmeye devam ediyor.

Aliaga’da-panik-yok-tedbir-var

Yurt genelinde halk sağlığını tehdit eden yeni tip koronavirüs salgınına (Kovid-19) karşı vatandaşlarının sağlığını birinci öncelik olarak gören Aliağa Belediyesi, koronavirüse karşı alınması gereken tedbirler konusunda da vatandaşlarını bilgilendirmeye devam ediyor.

Koronavirüsün belirtileri ile alınması gereken tedbirlerin detaylıca anlatıldığı bilgilendirme broşürleri Milletin Ekibi tarafından Aliağa merkez kapalı pazaryerinde vatandaşlara dağıtılıyor. Aynı zamanda belediye sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarla da vatandaşların hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi amaçlanıyor.

Dezenfekte çalışmaları

Öte yandan Aliağa Belediyesi, vatandaşların sıklıkla kullandıkları okul, cami, pazar yerleri, ulaşım araçları, çocuk oyun parkları gibi toplu yaşam alanlarını dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışma programı dahilinde hareket eden ekipler aralıksız olarak dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

yeni-dogan-bebege-korona-suphesi

Yeni doğan bebeğe Korona virüs teşhisi kondu

bornovada-temizik-seferberligi

Bornova’da temizlik seferberliği