in ,

aliagasemtpazari.com’a talep artıyor

Vatandaşlar, Aliağa Belediyesi tarafından hizmete sunulan aliagasemtpazari.com online alışveriş sitesine yoğun talep gösterdi

aliagasemtpazari-coma-talep-artiyor

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalıp sebze, meyve ve bakliyat gibi temel gıda ihtiyacı olan vatandaşlar, Aliağa Belediyesi tarafından hizmete sunulan aliagasemtpazari.com online alışveriş sitesine yoğun talep gösterdi.

Sokağa çıkma yasağının ilk gününde sitenin çoğul ziyaretçi sayısı 88 bin olarak gerçekleşirken tekil ziyaretçi sayısı 5 bin 70 oldu. Bir günde 824 vatandaşın siparişi herhangi bir sorun olmadan titizlikle ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde 40 araç ile evlerine ulaştırıldı.

Belediye ekipleri dün olduğu gibi bugün de gelen siparişlere hızla yanıt verebilmek için yoğun bir çaba sarf ediyor. Yaşanan yoğunluktan dolayı vatandaşlardan anlayış bekleyen ekipler, mağduriyet yaşanmadan siparişlerin yetiştirilmesi için özveriyle çalışıyor. Vatandaşlar, verilen siparişlerin ödemelerini site üzerinden kredi kartı ile ya da kapıda nakit olarak yapabiliyor.

karabaglarda-can-dostlara-mama-destegi

Karabağlar’da can dostlara mama desteği

neymar-annesinin-olay-iliskisini-onayladi-babasida-tebrik-etti

Neymar, annesinin olay ilişkisini onayladı, babası da tebrik etti