AG246FK model numaralı AGON 6 Pro, 1920x1080 çözünürlüğe ve 540Hz yenileme hızına sahip 24.1 inç hızlı TN paneliyle piyasadaki en hızlı monitörlerden biri. Ekran, 400 nit parlaklık ve 8 bit renk derinliğini destekleyerek canlı renkler ve iyi kontrast sağlıyor. Çözünürlük günümüz standartlarına göre düşük ancak monitörün odak noktası hız. TN panel, 0.3 ms (MPRT) ve 0.5 ms GtG tepki süresine sahip. Bu, hızlı oyunlarda gölgelenme ve bulanıklığın minimum düzeyde olmasını sağlıyor. Ek olarak, AOC’nin MBR Sync teknolojisi, G-Sync ve FreeSync gibi değişken yenileme hızı (VRR) teknolojileriyle ilişkili görüntü kalitesi sorunlarını ortadan kaldırmayı amaçlıyor. 

AGON 6 Pro 24 inç oyun monitörü özellikleri

Safari'ye gelen yeni özellikler Safari'ye gelen yeni özellikler


Oyuncu monitörü, oyun deneyimini geliştirmek için tasarlanmış bir dizi özellik (yapay zeka akıllı kalite kontrol ve karanlık sahnelerde görünürlüğü iyileştiren dark boost) olan Rage Engine ile donatılmış. Monitör ayrıca rekabetçi oyunlarda görüntü kalitesini ve performansı optimize etmek için profesyonel CS:GO oyuncuları tarafından titizlikle ayarlanan FPS’ye özgü ayarlar ve parametreler içeriyor.

AGON 6 Pro oyuncu monitörü fiyatı

AOC’nin oyun donanımlarına odaklanan alt markası AGON, yeni oyuncu monitörü AGON 6 Pro’yu 844 dolar fiyat etiketiyle satışa sundu. 

Kaynak: DonanımHaber