in ,

Aracın kapısını kilitlemeyi unutunca 50 bin liradan oldu!

Konya’da bir kooperatif başkanının market önüne park ettiği aracından 50 bin liranın çalınma anı bir iş yerinin güvenlik kameralarınca kaydedildi. Görüntülerde, araca yönelen bir kişinin kapıyı açarak parayı alıp kaçması yer alıyor.

Konya‘da bir kooperatif başkanının market önüne park ettiği aracından 50 bin liranın çalınma anı güvenlik kameralarına yansıdı. Kadınhanı ilçesindeki Atlantı Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Barış Çanlıdağ, bankadan çektiği kooperatife ait 50 bin lirayı aracına koyarak yola çıktı.

HIZLA OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

Merkez Selçuklu ilçesindeki bir marketten alışveriş yapmak isteyen Çanlıdağ, aracını park ederek, kapıyı kilitlemeden markete girdi. Bu sırada aracın torpido gözündeki 50 bin lirayı alan bir kişi, hızla olay yerinden uzaklaştı.

Çanlıdağ, aracına geri döndüğünde paranın çalındığını fark etmesi üzerine polise haber verdi. Ekipler, parayı aldıktan sonra bir otomobille kaçtığı tespit edilen şüpheli ya da şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

 

“NASIL OLDU ANLAMADIM”

Barış Çanlıdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir şeyler almak için markete girdiğini ifade ederek, “Geri döndüğümde paranın çalındığını fark ettim. Buradaki bir vatandaş aracıma birinin gelip kapıyı açarak içeriden bir şey aldığını söyledi. Normalde arabamı kilitlerdim. Nasıl oldu anlamadım.” diye konuştu.

Öte yandan bir iş yerinin güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntülerde, Çanlıdağ’ın market önüne park ettiği aracına yönelen bir kişinin kapıyı açarak parayı alıp kaçması yer alıyor.

Egemen Bağış, Prag büyükelçiliği görevine başladı

Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda yangın paniği