in ,

Avrupalı öğretmenler Türkiye hareketliliği ile ağırlanıyor

Karşıyaka Zübeyde Hanım İlkokulunun erasmus+ projesi kapsamında İspanya, Romanya ve İtalya’ dan Türkiye’ye gelen öğretmenlere “Türkiye Hareketliliği” gösteriliyor

Zübeyde Hanım İlkokulu 2020 yılında kabul edilen erasmus+ projesi ile Karşıyaka’da proje okulları arasında yer aldı. KA229 Personel Hareketliliği projesi ile İspanya, Romanya ve İtalya’daki okullarla iş birliği oluştu.
“Sağlıklı Yaşam” konulu etkinlikler içeren “Healtyh Mind Healthy Body” proje kapsamında İspanya, Romanya ve İtalya’ dan gelen 13 kişilik öğretmen ekibi ile projenin Türkiye hareketliliği yapılıyor.
Zübeyde Hanım İlkokulu’na bir haftalığına gelen yabancı öğretmenlerden oluşan ekip öğrencilerle birlikte sportif faaliyetlere katılıyor. Avrupa ekibinin bağlı oldukları okul yönetimleri ile online bağlanarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi veriliyor.
Karşıyaka Zübeyde Hanım İlkokulu Müdürü Celal Demirkol ve okul öğretmenlerinin yalnız bırakmadıkları Avrupalı öğretmen ekibe İzmir’deki tarihi ve turistik yerlerde tanıtılacak.

Beydağ’da Ovacık Yaylası’na sıcak asfalt

izmir-gazeteciler-cemiyeti-sedef-kabasin-tutuklanmasi-kabul-edilemez

11. Şakir Süter Gazetecilik Yarışması için başvurular başladı