in ,

Aydoğdu : ‘Beydağ beş sene geriye gitti’

AK Parti Beydağ İlçe Başkanı Aydoğdu, “Beydağ bir beş sene daha geri gitti” dedi

aydogdu-beydag-bes-sene-geriye-gitti

AK Parti Beydağ İlçe Başkanı Ogün Asil Aydoğdu, yerel yönetimlerin vaat ettikleri pek çok projeyi halen gerçekleştirmediklerini ifade ederek, “Çok fazla vaat vardı. Hızlı tren geliyordu. Beydağ’dan Beyköy arası teleferik projesi vardı. Daha bir çok proje vardı ama şuan yapılan hiç bir şey yok. Arada parke söküp takma yapılıyor, temizlik yapılıyor fakat verdikleri sözleri tutmuyorlar. Beydağ bir beş sene daha geri gitti, beş sene sonra Beydağ’ı görürüz, teleferik geçecek mi geçmeyecek mi merak ediyorum?” dedi.

‘KAZANAMAYINCA KALDI’

Halen devam eden projelerine değinen Aydoğdu, “Belediye başkan adayı idim. Kazansaydım üniversite açabilecektik. Üniversite dışında paketleme tesisi kuracaktık burada. İstihdam sağlanacaktı. Kazanamayınca kaldı. Mevcut devam eden yolu Beydağ ile Nazilli arası tünel projemiz vardı. Belediye bizde olsaydı çok hızlı olabilirdi. Yine olur fakat yavaş ilerler. Şuan bizim devlet hastanesi projemiz devam ediyor yapmış olduğumuz ve olmaz dedikleri karayolu projesi devam ediyor” ifadelerini kullandı

‘HAYVANCILIĞA GEÇTİK’

Esnafın durumunun hiç iyi olmadığını vurgulayan Aydoğdu, “ Esnaf veryansın ediyor” dedi. Beydağ’da pek çok esnafın dükkanını boşalttığını ve hayvancılığın artık ana geçim kaynağı olduğunu söyleyen Aydoğdu, “Yerel yönetimler nedeniyle Beydağ’da bir çok dükkan boşaldı. En basitinden etrafımdaki tüm dükkanların boşaldığını görüyorum. Beydağ merkezde benim yakın çevremde gördüğüm kapatan yerler var. Beydağ’ın geçim kaynağı tamamen hayvancılığa döndü. Ben de hayvancılığa yöneldim. Tarım politikasını eleştiriyorlar. Bir de gelsinler bana sorsunlar nasıl para kazanacağımızı. Ziraat Bankası’nın faiz uygulaması harika” açıklamalarında bulundu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

ocu-gibi-gormeyelim-yardim-eli-uzatalim

‘Öcü gibi görmeyelim, yardım eli uzatalım…’

ucak-kazasindan-hayatini-kaybeden-songulden-geriye-fotograflari-kaldi

Uçak kazasında ölen Songül’den geriye fotoğrafları kaldı