Göztepe Basketbol, Mustafa Erdoğan'ı kadrosuna kattı Göztepe Basketbol, Mustafa Erdoğan'ı kadrosuna kattı

Aziz Yıldırım, Türkiye'nin tarihinde sarsılmaz bir kale olan Fenerbahçe'nin büyüklüğünü vurgulayarak, mevcut yönetimin gereken tepkiyi gösterememesi ve haksızlıklara karşı duramaması nedeniyle aday olduğunu dile getirdi. Adaylığıyla ilgili düşünmeden önceki süreci ve yaşananları anlatan Yıldırım, Trabzonspor maçındaki olayları ve Süper Kupa maçındaki kararı eleştirdi.

Özellikle mevcut yönetimin takımı, maçı kazanabilecekken U-19 takımıyla sahaya sürmesini sert bir dille eleştiren Yıldırım, Fenerbahçe'nin asla pes etmeyeceğini ve zaferler için mücadele edeceğini vurguladı. Ayrıca, Fenerbahçe'nin Türkiye'nin en büyük kamuoyu gücü olduğunu belirterek, TFF seçimlerinde anti-Fenerbahçe lobisini dağıtacaklarını ifade etti.

Yıldırım ayrıca, Mourinho'nun transferi konusunda mevcut yönetimi tebrik ederken, Ali Koç'un basın toplantısında çevirmenlik yapmasını ve Fenerbahçe'yi ikinci sınıf bir ülke gibi gösteren ifadeler kullanmasını kabul edilemez olarak değerlendirdi.

Son olarak, Fenerbahçe'nin satılmasına izin vermeyeceklerini ve kulübü hak ettiği yere taşıyacaklarını söyleyen Yıldırım, başarılarına dair iddialı hedefler koyarak konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: İHA