in

Bahçeşehir Koleji’nin İzmir’deki 6. kampüsü, Menemen’e

Bahçeşehir Koleji’nin İzmir’deki 6. kampüsü, Menemen Ulukent’te eylül ayında eğitim öğretime başlayacak.

bahcehir-kolejinin-izmirdek-altinci-kampusu-menemene

Bahçeşehir Koleji Kuzey Kampüsü‘nün tanıtımı amacıyla bir otelde düzenlenen toplantıda konuşan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, İzmir‘e her geldiğinde umudunun arttığını, nefes aldığını hissettiğini belirtti.

Sayılara bakıldığında Avrupa’nın en büyük, dünyada da ilk beş içine giren büyük bir aile olduklarını ancak artık büyük olmanın yetmediğini aktaran Yücel, kalitenin daha önemli olduğunu, eğitimde bir dünya markası haline gelmek için çaba gösterdiklerini dile getirdi.

Kolejin İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ise 60 ilde 128 kampüste yüz bine yakın öğrenciye eğitim verdiklerini, 2020-2021 döneminde 11 yeni kampüs yatırımı yapacaklarını, yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti. Yücel, İzmir’de de 8 yıl önce başladıkları yolculuğa bugün 6 kampüsle devam ettiklerini, Ege’de de 22. kampüsü eğitime açacaklarını bildirdi. Ulukent’te eğitime açılacak 10 bin 500 metrekare kapalı alana sahip Kuzey Kampüsü’nde anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi kademelerinden 48 derslik yer alacak. Tanıtım toplantısına Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı oyuncuları da katıldı. (AA)

torbalida-kadinlara-ozel-film

Torbalı’da kadınlara özel film gösterimi

egede-firtina-uyarisi

Ege’de fırtına uyarısı