in ,

Bakan Pakdemirli ve Binali Yıldırım’dan Seferihisar ziyareti

 Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım 6.6’lık İzmir depreminin merkez üssü Seferihisar’ı ziyaret etti.

bakan-pakdemirli-ve-binali-yildirimdan-seferihisar-ziyareti

Bakan Bekir Pakdemirli ile AK Partili Binali Yıldırım, 6.6 büyüklüğündeki depremle birlikte tsunaminin vurduğu Seferihisar’a geldi. İlçedeki Müşerref Hepkon İlkokulu’nu ziyaret eden Bakan Pakdemirli ve Milletvekili Yıldırım, depremzede çocuklara 30 tablet dağıttı. İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’nin de katıldığı programda okuldaki öğretmen ve öğrenciler, Bakan Pakdemirli ve Milletvekili Yıldırım’a teşekkür etti.

 Fatma Erçetin’in ailesine başsağlığı ziyareti

Ardından Sığacık Marina’yı ziyaret eden Bakan Pakdemirli ve Milletvekili Yıldırım, tsunamiden etkilenen balıkçılarla görüşüp zararlarının karşılanacağını söyledi. Tsunamide suya kapılıp, boğularak hayatını kaybeden Fatma Erçetin’in (89) ailesini de ziyaret eden Bakan Pakdemirli ve Milletvekili Yıldırım, baş sağlığı diledi. Binali Yıldırım dua okudu ve aileye ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Binali Yıldırım ve Bakan Bekir Pakdemirli, daha sonra esnafı ziyaret edip dükkanlardaki hasarlarla ilgili bilgi aldı. (İHA)

depremden-10-saat-sonra-kurtarilan-gunayin-enkaz-altindaki-goruntuleri-ortaya-cikti

Depremden 10 saat sonra kurtarılan Günay’ın enkaz altındaki görüntüleri ortaya çıktı

altayin-yeni-hedefi-timur

Altay’ı koronavirüs vurdu: Koronavirüslü oyuncu sayısı 24’e çıktı