in ,

Bakanlıktan acı haber: Bir asker şehit

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde bugün teröristlerle çıkan çatışmada bir askerin şehit olduğunu duyurdu

milli-savunma-bakanligi-haftaninde-bir-asker-sehit-oldu-3-asker-yaralandi

Bakanlıktan yapılan açıklamada ”Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde, 28 Haziran 2020 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe-Kaplan Operasyonu’nda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel için başsağlığı mesajı yayımladı. Bakanlığın Twitter hesabından yayımlanan mesajda Bakan Akar şunları kaydetti: “Silah arkadaşımız, Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde 28 Haziran 2020 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum.”

ak-parti-izmir-yatirima-basladi

AK Parti İzmir’de ilçe yatırımları hız kazandı…

manisaya-sehit-atesi-dustu

Manisa’ya şehit ateşi düştü!