in ,

Bakıcıol: “Gelen destekleri gönülden karşılarız”

Hizmet için belediye ile ortaklaşa çalıştıklarını belirten AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Bakıcıol, “Önümüzdeki süreçte çok daha güzel işler yapacağız” dedi

bakiciol-gelen-destekleri-gonulden-karsilariz

AK Parti İzmir’in mahalle delege seçimleri sonuçlandı. Kongre sürecinin ilk etabının geride kalmasıyla birlikte önemli isimlerin mahallelerinde delege seçildiği öğrenildi. Seçimleri yoğun katılım ve huzurlu bir ortamda tamamladıklarını belirten AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Veysel Bakıcıol, ilçesindeki çalışmaları Ege Telgraf’a anlattı. “Huzurlu ve şölen havasında bir süreç yaşadık” diyen Bakıcıol, “401 tane delegemiz var. 400 tane üye ve bir tane de belediye başkanımız seçimle kazandığı için o da doğal delegemiz. Herhangi bir problem yaşamadık. İnşallah mart ayında da ilçe başkanlığı seçimimizi gerçekleştireceğiz” dedi.
Bayındır’da AK Parti’nin yerel iktidar olduğunu hatırlatan İlçe Başkanı Bakıcıol, “Rutin olarak üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Belediyemize de elimizden gelen desteği sağlıyor, toplantılarımıza özellikle Belediye Başkanımız Uğur Demirezen’i de davet ediyoruz. Yapılan icraatları hem yönetimlerimizdeki arkadaşlarımız takip ediyor, vatandaşı da bilgilendirme konusunda katkı koyuyoruz. Yerel iktidar olduğumuz için daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağladık. Başkanımızın yanındayız ve yaptığı icraatları sonuna kadar destekçisiyiz. Başarılı olması yönünde bundan sonra da her türlü fedakarlıkta bulunacağız” ifadelerini kullandı.

“Müjdelerle geldi”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir ziyaretinde Bayındır’a yapılacak yatırımlarla ilçenin daha da kalkınacağını belirterek, “Tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgesini kuracağız. Yaklaşık 1 milyon 334 bin metrekare alanda kurulacak olan süs bitkileri organize sanayi bölgesinde 25 dekarlık 40 adet süs bitkileri işletmesi faaliyet gösterecektir” demişti. “Cumhurbaşkanımız Bayındır’a müjdelerle geldi” diyen Başkan Bakıcıol, “Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bizleri de kırmadı, kazanan bir ilçe olarak onurlandırdı. Sonuçta Tarımsal Organize Sanayi Bölgesi’nin ilçemize kazandırılacağını duyurdu. Belediyemiz de çalışmalarını başlattı. Özellikle OSB olacak arazilerin tespitini yapıyorlar. İnşallah önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanımızın desteği ve İzmir milletvekillerimizin katkısıyla bu kuruluşu hayata geçireceğiz. Yaklaşık bin 500 civarında bir istihdam söz konusu. O da bizim çok ihtiyacımız olan bir kaynaktı. Bayındır’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Mutluluk duyarız”

CHP Bayındır İlçe eski Başkanı Fatih Pavlaz’ın “Halk için yapılacak hizmeti asla geri çevirmeyiz” sözlerinin hatırlatılması üzerine de açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Bakıcıol, “Sonuçta bizler Bayındırlıyız. Kolay kolay buradan başka bir yere gitme gibi niyetimiz de yok. Yapılacak olan çalışmaları birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirmekten de mutluluk duyarız. İlçemize yapılan desteklerde de herkesin bir katkı olmasını canı gönülden karşılarız. Bu ister CHP olarak isterse zaten bizim şu anda ittifak kurduğumuz MHP olur. Elbette ki diğer partilerin katkısı olursa çok güzel icraatları ortaya çıkarabiliriz. Fatih Bey zaman zaman bir araya geldiğimiz arkadaşlarımızdan. Göreve yeni gelen Hüseyin Behzat Aydilek’e de başarılar diliyoruz. Hizmet etme anlamında bu göreve talip olduk. Önümüzdeki günlerde belediye başkanımızın önderliği ve partimizin desteği ile çok daha güzel işler yapacağız” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

chpli-kilic-ve-bakandan-baskan-oguza-cezaevi-ziyareti

CHP’li Kılıç ve Bakan’dan Başkan Oğuz’a cezaevi ziyareti

sudandan-ithalat-ortaligi-karistirdi

Sudan’dan ithalat ortalığı karıştırdı