in ,

Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası

Koronavürüs tedbirleri kapsamında en üst seviyede önlemler alan Bergama Belediyesi ilçe genelinde bulunan bütün bankamatikleri dezenfekte etti

bankamatiklere-hijyen-ve-dezenfekte-noktasi

Koronavirüs salgınının ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren tüm yurtta olduğu gibi tarihi kent Bergama’da da belediye tarafından tedbirler en üst seviyede alınmaya devam ediyor. İlçede insan elinin değdiği ve günlük hayatta zaruri olarak kullanılmak zorunda kalınan her bir bölgenin dezenfekte edilmesine devam ediliyor. Bu kapsamda ilçedeki bankamatiklerde de ciddi tedbirler alındı.

BAŞKAN KOŞTU; “BANKAMATİKLERDE HİJYEN ÖNEMLİ”

Bergama’da Koronavirüs salgını için tedbirlerin ilk günden itibaren en üst seviyede alındığına dikkat çeken Belediye Başkanı Hakan Koştu, “İnsanımızın günlük hayatta en sık kullandığı yerlerin başında bankamatikler geliyor. Her bir kişi mutlaka bankamatiklere nakit para çekmeye geliyor. Bu nedenle herkesin sıklıkla kullandığı bankamatiklerde hijyenin önemi Koronavirüs salgını yaşadığımız bu günlerde kat kat artıyor. Biz de ilçemizde bulunan bütün bankamatikleri her gün dezenfekte ediyoruz. Ayrıca her bir bankamatiğin önüne işlem sonrası vatandaşlarımız tarafından kullanılmak üzere dezenfekte noktaları oluşturduk” dedi.

baskan-idugdan-evde-misiniz-telefonu

Başkan İduğ’dan “Evde misiniz?” telefonu

vatandaslar-bedava-maskeleri-ne-zaman-alacak

İzmir’de eczanelerden ücretsiz maske alımı başladı