in ,

Başkan Gümrükçü çağrı merkezinde

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında hizmet vermeye başlayan Çiğli Belediyesi çağrı merkezini sık sık ziyaret ederek hem çalışmaları yerinde inceliyor hem de vatandaşlarla telefonla görüşüyor

baskan-gumrukcu-cagri-merkezinde

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı gerekli tedbirleri en erken alan isimlerin başında gelen Başkan Utku Gümrükçü, önlemler kapsamında evde kalmak zorunda olan vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermeye başlayan çağrı merkezi çalışanlarını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alıyor. Zaman zaman da telefonlara cevap vererek vatandaşla hem sohbet ediyor hem de ihtiyaçlarının giderilmesi için notlarını alıyor.

Çağrı merkezi 7/24 vatandaşın yanında

Evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlar, engelliler ile kronik hastalığı bulunanlara hizmet verdiklerini belirten Başkan Gümrükçü, Çiğli halkının haftanın 7 günü 24 saat çağrı merkezini arayarak market alışverişi ve ilaç gibi temel ihtiyaçlarını bildirdiğini, oluşturulan ekiplerin de bu talepleri en kısa sürede yerine getirdiğini söyledi.

Başkan Gümrükçü: “50 personelimiz ile halkımızın yanındayız”

Koronavirüs salgınıyla mücadeleye ve hizmetlere aralıksız devam ettiklerini vurgulayan Başkan Gümrükçü, “Covid-19 salgınına karşı mücadelemizi birçok alanda özenle sürdürüyoruz. İlçemizin genelinde sürdürdüğümüz dezenfekte çalışmalarının yanı sıra vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamak adına da yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu bağlamda belediyemiz bünyesinde kurduğumuz çağrı merkezimizde 50 personelimiz dönüşümlü olarak hizmet veriyor. Acil Destek Hattından belediyemizle irtibata geçen 65 yaş üstü, engelli ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın alışveriş ve eczane ihtiyaçlarını karşılıyor, ekiplerimiz aracılığıyla evlerine teslim ediyoruz. Tüm insanlığı tehdit eden bu salgınla ancak birlik ve beraberlik ruhuyla başa çıkabileceğiz ” dedi.

ak-parti-karabglardan-yardim-duyurusu

AK Parti’den yeni ekonomik tedbirler!

izmirde-karabtina-sureleri-dolanlar-evlerine-gonderildi

İzmir’de karantina süreleri dolan 86 kişi evlerine gönderildi