in ,

Başkan Halil Arda’nın eşi Deniz Arda koronavirüsü yendi!

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda ve eşi Deniz Arda’nın yaptırdığı korona virüsü test sonuçları belli oldu. Başkan Arda’nın test sonucu negatif çıkarken, eşinin sonucu pozitif çıkmıştı. Başkan Arda, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla eşinin son testinin negatif çıktığını belirtti.

baskan-ardadan-esinin-saglik-durumu-hakkinda-aciklama

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyurulan Başkan Arda’nın eşi Deniz Arda’nın son virüs testinin negatif çıktığını açıklandı. Başkan Halil Arda iyi haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Başkan Arda yaptığı paylaşımda, “Eşimin yapılan son koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu hastalığın çok zorlu evrelerinin olduğunu biliyoruz. Önlemler almaya, kendimizi korumaya devam edeceğiz. Bu süreçte ilk andan itibaren desteğini  hissettiğimiz Gaziemir İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sunay Yılmaz’a, Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Doğan Yıldırım’a, eşimi her gün arayan Hülya Hemşireye; yanımızda durarak, arayıp sorarak, mesaj atarak bize her zaman güç veren canım Gaziemirlilere, filyasyon ekibine ve halk sağlığı için canla başla çabalayan tüm sağlık emekçilerine teşekkürü borç biliriz” ifadelerini kullandı. (İHA)

 

goztepede-paluttan-yonetime-titi-talebi

Göztepe’de Palut’tan yönetime Titi talebi

hemsehrimin-sagligi-her-seyden-onemli

Menemen’de Başkan Aksoy’dan tesis açıklaması