in ,

Başkan Kayalar’dan doğum günü sürprizi

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda doğan çocuklara sürpriz doğum günü kutlaması yaptı

baskan-kayalardan-dogum-gunu-surprizi

Menderes’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda doğan çocuklara Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, meclis üyeleriyle birlikte sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Pasta ve hediye ile evlere giden Başkan Kayalar’ı kapıda gören doğum günü çocukları ve aileleri büyük bir mutluluk yaşadı.

Evlatlarımız her şeyimiz

Çocukların mutluluğuyla mutlu olduklarını kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızın 100. yılını bu sene koronavirüs nedeniyle evlerimizde kutluyoruz. Salgın nedeniyle dışarıda kutlamalarımızı bu yıl ertelerken, bu anlamlı günde doğan çocuklarımıza sürpriz doğum günü kutlaması yaparak çifte mutluluk yaşamak istedik. Meclis üyelerimizle birlikte çocuklarımızın evlerine giderek doğum günü pastalarını ve hediyelerini kendilerine taktim ettik. Evlatlarımızın her şeyimiz. Onların mutluluğu için biz görevimizin başındayız. Tüm evlatlarımıza uzun, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

karsiyaka-spor-kulubunun-kurucu-baskani-35-yil-donumunde-anildi

Karşıyaka Spor Kulübü’nün Kurucu Başkanı 35. yıl dönümünde anıldı

İzmirliler sahura ne zaman kalkacak? İşte iftar saatleri!