Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hastanedeki çocukları unutmadı. Başkan Öküzcüoğlu, eşi Selen Öküzcüoğlu ile Alaşehir Devlet Hastanesi Çocuk Servisi'ni ziyaret etti. Burada tedavi gören çocuklara 'geçmiş olsun' dileğinde bulunan Öküzcüoğlu çifti, bir süre sohbet ederek, moral verdi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

Deprem bölgesinde tanışıp evlenen hemşire çift, aynı hastanede görev yapıyor Deprem bölgesinde tanışıp evlenen hemşire çift, aynı hastanede görev yapıyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın Ulu Önderimiz Atatürk tarafından çocuklara armağan edildiğini belirten Başkan Ahmet Öküzcüoğlu, "Dünyada bir başka örneği olmayan bu bayramda rahatsızlıkları nedeniyle bayrama gelemeyen çocuklarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız ve TBMM'nin 104. açılış yıl dönümünü hep beraber sahada kutladık. Bu kutlamalardan sonra hastanede yatan hasta çocuklarımızı da ziyaret ederek onlarla da bayramlaştık. Hepsine acil şifalar diliyor, bayramları kutluyorum" dedi.

Kaynak: DHA