in ,

Başkan Rıdvan Karakayalı, belediye personeliyle bir araya geldi

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşa Rekreasyon Alanı’nda Belediye Personeli bir araya gelerek yeni yıla hazırız mesajı verdi

baskan-ridvan-karakayali-belediye-personeliyle-bir-araya-geldi

Kemalpaşa Belediyesi’nde Başkan Rıdvan Karakayalı, sahada yoğun şekilde faaliyet yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Yeni yılda yenilenen enerjileri ve tam kapasite ile hazır olduklarını belirten Başkan Karakayalı, ‘’2020 yılı Covid-19 pandemisi ile mücadele ettiğimiz zor bir yıl oldu. Bu süreçte vatandaşlarımıza her alanda maddi ve manevi destek olmaya çalıştık, projeler ürettik. Öte yandan, özellikle Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde çok sayıda personelimiz hastalığa yakalandı ancak yılmada, yorulmadan ve çalışmaları aksatmadan süreci idare ettik. Olağanüstü çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. 2021 yılında da aynı irade ile sahada olacağız. Normal yaşantımıza döneceğimiz günlere kadar etkin mücadelemiz sürecek’’ Dedi.
Yeni yıl temennileri ile konuşmasını tamamlayan Başkan Karakayalı, ‘’Salgın hastalıkların yaşanmadığı, barışın ve huzurun egemen olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Yeni yıl Kemalpaşa’ya, ülkemize ve insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirsin’’ İfadelerini kullandı.

seda-kaya-osen-egelli-bireyler-icin-cozum-onerilerini-acikladi

Deva Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen’den ‘Büyük Kongre’ değerlendirmesi

chpli-sindir-toki-tarafindan-yapilan-konutlari-kim-denetliyor

CHP’li Sındır, “Bağımsız olması gereken merkez bankasında neler oluyor?”