in ,

Başkan Sandal, şehit babasını kırmadı

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediyeye ulaşan şehit babasının isteğini geri çevirmedi. Torunu Tuğsem Taşkıran’ın 9’uncu doğum günü için kendisinden imzalı fotoğrafını isteyen dede Arslan Ali Topkaya’nın talebine yanıt veren Başkan Sandal, minik Tuğsem’i ziyaret ederek, pasta ve hediye verdi.

bayrakli-baskan-unutmadi

Mansuroğlu Mahallesi Kaya Sitesi’nde yaşayan torununun Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ı çok sevdiğini belirterek, 9’uncu doğum günü için imzalı fotoğraf isteyen şehit Uzman Jandarma Yahya Topkaya’nın babası Arslan Ali Topkaya, Bayraklı Belediyesine ulaşarak talebini iletti.

bayrakli-sehit-babasi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılında bu talebe ziyaretle yanıt veren Başkan Sandal, minik Tuğsem’e pasta alarak evine gitti. İzmir Yander Koleji 3’üncü sınıf öğrencisi Tuğsem Taşkıran, Başkan Sandal’ı kapıda piyanoyla İzmir Marşı’nı çalarak karşıladı. Tuğsem’in hem bayramını hem de doğum gününü kutlayan Sandal, ziyarette kitap ve satranç takımı ile imzalı fotoğrafını hediye etti. Anne Derya ve baba Fazıl Taşkıran da bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Sandal’a teşekkür etti.

karsiyakada-bekleyen-projeler

Karşıyaka’yı yepyeni projeler bekliyor

bornovada-il-iftar-pinarbasinda

Bornova’da ilk iftar Pınarbaşı’nda