in ,

Başkan Selvitopu’ndan vergi teşekkürü

Başkan Selvitopu, ekonomik sıkıntıya rağmen vergisini ödeyen vatandaşlara teşekkür etti

baskan-selvitopundan-vergi-tesekkuru

Karabağlar’da vergi mükellefi vatandaşlar, koronavirüs salgınının yarattığı ekonomik sıkıntılara rağmen vergisini ödemekten kaçınmadı. Geçen yıl 1 Ocak-10 Haziran tarihleri arasında 26 milyon 177 bin 957 lira olan emlak vergisi tahsilatı, bu yılın aynı döneminde 26 milyon 958 bin 95 lira olarak gerçekleşti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, salgına rağmen geçen yılki rakamın üzerine çıkıldığını belirterek, duyarlı tüm yurttaşlara teşekkür etti. “Bireylere değil topluma hizmet” anlayışıyla çalışırken, kendilerine emanet edilen her kuruşu dikkatli harcamaya özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Selvitopu, “Bizler kamu görevi yürütüyoruz. Halkın bize emanet ettiği bütçeyi de doğru yerlerde kullanmak zorundayız” dedi.

HER KURUŞU DEĞERLİ

Vatandaşların bu sıkıntılı süreçte yaptıkları ödemelerin çok anlamlı olduğunu vurgulayan Başkan Selvitopu, şunları söyledi:

“Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Karabağlar’ı modern ve yaşanabilir bir ilçe yapmak için gayret ediyoruz. Temel hedefimiz, düzenli yapılaşmanın olduğu, insanlarımızın temiz ve sürdürülebilir bir ortamda yaşadığı, hiçbir canlının gözardı edilmediği yeni bir Karabağlar yaratmak. Bunu da ancak vatandaşlarımızla birlikte, onların desteğiyle yapabiliriz. Ben bu sıkıntılı süreçte vergisi ödeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ödedikleri her kuruş bizler için çok önemli ve değerli. Bir yandan tasarruf önlemlerini sürdürürken diğer yandan Karabağlar’ı yeni yatırımlarla değiştirmeye, geleceğe taşımaya devam edeceğiz.”

baskan-soyer-piraziz-ve-gulyali-belediye-baskanlariyla-bir-araya-geldi

Başkan Soyer Piraziz ve Gülyalı belediye başkanlarıyla bir araya geldi

iyilik-seferberligine-baskan-ve-rektor-destegi

İyilik seferberliğine ‘başkan’ ve ‘rektör’ desteği