in ,

Başkan Sürekli’den Anneler Günü mesajı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; ‘Anneler Günü’ dolayısı ile bir mesaj yayımladı

baskan-surekli-sagduyu-cagrisini-yineledi

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; ‘Anneler Günü’ dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Mesajında, “tüm günlerimiz, anlarımız annelerimizin eseridir” diyerek, hayatın her alanında izleri ve emekleri olduğunu belirttiği mesajında; özellikle salgın hastalıkla mücadele sürecinde öne çıkan sağlıkçı annelere seslendi.

Salgın hastalık nedeniyle pek çok kişinin annelerinden uzak düştüğünü söyleyen Sürekli; annelerimizle aramızdaki manevi bağın derinliğini hiçbir şeyin etkileyemeyeceğini vurguladı. Başta şehit ve gazi anneleri ile fedakârlıklarıyla hepimizin güven ve sevgisini kazanan sağlık çalışanı anneler olmak üzere tüm annelerin gününü kutlayan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, mesajında şu ifadelere yer verdi. “Annelik; Allah’ın insana bahşettiği en muazzam mertebe, en özel duygudur. Bunu da kadınlarımıza yaşatmıştır ki; emeğin, üretmenin bu dünyadaki temsilcisi onlardır. Hayatın her alanında emekleri, izleri vardır. Annelerimiz, hepimizin hayatında, karşılığı ödenemeyecek kadar büyük bir sevginin; hatta karşılık beklemeyecek kadar büyük bir kalbin sahibidirler. Bir dokunuşları ilaç gibidir… Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren her öğütleri, yol göstericimiz; gözlerinde yanan her ışık ümidimizdir. Onlar, tutunacak dallarımız, daha iyiye, daha güzele açılan pencerelerimizdir.’’ dedi.

Allah; annelerimizi başımızdan eksik etmesin…

‘’Aslında her gün onlarındır’’ diye sözlerine devam eden Başkan Sürekli, ‘’Çünkü; üretim güçleri ve hayalleri ile toplumun sağlıklı bireylere sahip olmasının ilk okulu, ilk öğretmenleridir anneler. Bugün özellikle; bu vatanın her evladı, her birimizin kardeşi, annesi, babası, sevdikleri için yürekleri atan, alın teri döken sağlıkçı annelerimizi en derin duygu ve minnetimle selamlıyorum. Mübarek elleriyle dağıttıkları şifanın hakkını ödeyemeyiz. Aynı duyguyla, şehit ve gazi annelerimizin ellerinden öpüyorum. Hakların ödeyemeyiz… Türkiye Cumhuriyeti Devleti, eğer bugün istiklal ve istikbaline sımsıkı sarılıyorsa, gelişme ve güçlenme yolunda adımlarını bu kadar büyük atabiliyorsa; bunda, kurtuluş savaşımızın kahraman annelerinin, şehit annelerimizin payı büyüktür. Hepsini saygıyla, rahmetle yad ediyorum. Allah, annelerimizi başımızdan eksik etmesin… Yolumuzu aydınlatan ışıkları daim olsun. Tüm annelerimizin günlerini tebrik ediyor, emekleri önünde saygıyla eğiliyorum.’’ dedi.

55-aylik-kedisi-pamukun-yasamasi-icin-yardim-istiyor

5,5 aylık kedisi Pamuk’un yaşamasi için yardım istiyor

koronavirusle-mucadelede-agiz-temizligine-dikkat-edilmeli

‘Koronavirüsle mücadelede ağız temizliğine dikkat edilmeli’